Eksperci IT - specjalizujący się w optymalizowaniu działania serwerów: WebSphere & WebLogic

Ceny – warunki ogólne

Szkolenia
Ceny - warunki ogólne

Ceny szkoleń grupowych oraz indywidualnych realizowanych w całej Polsce ustalane są indywidualnie.

Zgłoszenie
Jeżeli jesteś zainteresowany wybranym szkoleniem, skontaktuj się z nami drogą mailową i powiedz czego poszukujesz. Znając interesujące Cię tematy oraz przybliżone oczekiwania co do terminu – na pewno zrobimy wszystko abyś mógł wziąć udział w naszym szkoleniu.

Wstępne potwierdzenie chęci udziału w szkoleniach prosimy przesyłać e-mailem. Ostatecznym potwierdzeniem Twojego zgłoszenia jest dla nas wpłata części lub całości opłaty szkoleniowej.

Warunki płatności
Płatności za całość na podstawie faktury proforma lub też minimalnej wpłaty w wysokości 25% należy dokonać przed szkoleniem. Po otrzymaniu wpłaty natychmiast potwierdzamy rezerwację ustalonego terminu szkolenia. Po realizacji szkolenia wystawiana jest faktura VAT.

Szkolenia w siedzibie Klienta
Na Twoje życzenie, zajęcia mogą być przeprowadzone w dowolnej lokalizacji w Polsce.

W przypadku szkoleń w siedzibie Klienta, nasz trener kontaktuje się wcześniej aby ustalić szczegóły techniczne, takie jak wymagania odnośnie stacji roboczych uczestników etc. Szkolenia u klientów umożliwiają również przekazanie specjalistycznej wiedzy z dziedziny interesującej klienta. Nasze kursy można dostosować do indywidualnych potrzeb, spełniających wymagania środowiska klienta. Taka forma szkoleń pozwala oszczędzić czas i pieniądze.

W ramach opłaty za szkolenia, każdemu uczestnikowi gwarantujemy:
+ Materiały szkoleniowe;
+ Imienny certyfikat poświadczający udział w szkoleniu;
+ Na życzenie klienta, przeprowadzamy na koniec zajęć test sprawdzający wiedzę.

Rezygnacja
Staramy się być tak elastyczni, jak tylko to możliwe. Jeśli chcesz zrezygnować ze szkolenia w danym terminie, prosimy o jak najszybszy kontakt – spróbujemy znaleźć z tej sytuacji wyjście korzystne dla obu stron. Często udaje się szkolenie przełożyć i zorganizować w innym terminie.

Kontakt z nami
Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt z nami. Prosimy o podanie zakresu szkolenia / konsultacji jakie chcieliby Państwo poznać na kursie oraz preferencji odnośnie terminu szkolenia: Oracle WebLogic Server | IBM WebSphere Application Server lub skorzystania z Kontakt z nami.

Dla stałych klientów oferujemy atrakcyjne rabaty cenowe.